Hooaeg 2018/19 – kas eduka MMi aasta?

Hooaeg 2018/19 on ukse ees. Paljudel teistel talisportlastel on võistlushooaeg juba alanud, kuid mina kogun pisut veel hoogu. Minu hooaeg algab jaanuari alguses Norras ning kulgeb täishooga kuni märtsi lõpuni, mil see kulmineerub orienteerumise maailmameistrivõistlustega Rootsis. 

Hiljuti postitas ka ERR Sport kokkuvõte meie pressikonverentsist, kus rääkisime enda hooaja plaanidest: LOE SIIT!

kalender
2018/19 aasta suusaorienteerumise võistluskalender, kus sinisega on märgitud Eesti võistlused, kollasega välismaal toimuvad võistlused ning tumedalt on märgitud tähtsad stardid.

Minu elu parimateks tulemusteks naiste põhiklassis on:
12. koht MMi tavarajal (2017),
9. koht Euroopa MV sprindis (2014 ja 2016) ning
3. koht MK etapi tavarajal (2013)

Ehkki sean endale igaks võistluseks peamiselt sooritusepõhiseid eesmärke ning tiitlivõistlustel üritan võimalikult vähe mõelda sellele, et mis numbrit ma protokollis näha sooviks, siis hooaja eel olen kindlasti mõlenud ka nendele numbritele. 

Usun ja loodan, et saabuval hooajal olen valmis nii Euroopa kui maailmameistrivõistlustel stabiilselt esikümne kohtade nimel võitlema, väikse unistuse täitumine oleks ühel individuaaldistantsil esikuuikusse jõudmine. 

Teatevõistlustel (sprinditeade, naiste teade) näen Eesti tiime kindlasti võistlemas esikuuiku kohtade nimel, suur eneseületus, kuid mitte ime, oleks ühel teatevõistlusel medali võitmine. 

Olen sel aastal hooaja ettevalmistusse suure südame, täie jõu ja kogu mõistusega panustanud ning ootan hooaega juba väga. Ning mitte üksnes enda hooaega. Näen ja tunnen, et Eesti suusaorienteerumise koondis on sel aastal veel ühtehoidvam kui kunagi varem ning usun tõsimeeli, et Eesti tiim näitab sel talvel enda sisu.

Homme hooaja päris esimene päris-päris suusaorienteerumise treening. Let’s go!!!

431a8296

 

Lisa kommentaar