Hooaja algus

Uus hooaeg on alanud, esimesed võistlusedki peetud! juhhuuuu, lõpuks

 
  • Enne uue hooaja algust ja lumelaagri minekut käisime oma klassi ja 12ndikega seiklusturismi kursuse raames Jõulumäel XTspordi Sügisrogainil. See oli mu elu esimene seiklusvõistlus ja see oli nii lahe!! Võistkonnas olin Mauno ja Keviniga. Rada oli minule sobilik, sest ratast oli palju ja seetõttu jooksu vähem. 4nda tunni lõpus hakkasid (elus esimest korda!!) joostes reie- ja säärekrambid tekkima, kuid proovisin ikka poiste tempos püsida. Lõpus läks teise segavõistkonnaga tihedaks rebimiseks, kuid finišeerisime kokkuvõttes 6ndatena ja segadest olime esimesed. Mina autasustamisele ei jäänud, sest sõitsime isaga kiirelt Nelijärvele EOL üldkogule.
 

 

  • 23.novembrist 14.detsembrini (3 nädalat) treenisin teiste Eesti suusaorienteerujatega Soomes Äkäslompolol. Kuna esimese lume võistlused lükati vähese lume tõttu laagri viimasele nädalavahetusele, siis kaarditrenne sai tehtud loodetust vähem. Võistlused ei läinud ka ootustepäraselt, sest laagrist oli suuur väsimus sees. Kummalgi päeval ei  jõudnud üldse sõita + mõlemal päeval tegin 3-4minutilise vea!?!! Kahe päeva kokkuvõttes olin 7. ja kaotasin võitjale 10:07.

    nojah

 

 
  • Nädal hiljem toimus Otepääl esimene ETV-Swedbanki etapp – 2×2,5km vabatehnikas. Nädala jooksul olin teinud ainult ühe kerge treeningu, et laagrist välja puhata. Rada oli raske, sõita veel raskem. Koht 14., kaotust võitjale 1:34.

    nojahh
  • Teisipäeval ja kolmapäeval olin Otepääl ja käisin suusatamist nautimas. Jõulud veetsin/veedan perega kodus. Daisy ja Gion olid põllu peale roosa lõnga ja tokkidega teinud labürindi, kus toimusid täna Kudre talu meistrivõistlused labürindi-orienteerumises – kaardi, planšeti ja suusakeppidega kaardilugemisharjutus, kus joosta tuleb täiskiirusel. Ülipõnev ja lahe!
 
üks ring kolmest

 

 
Ilusaid ja meeldejäävaid jõulupühi ning kõikide soovide täitumisi uuel aastal!! 🙂

 

 

Lisa kommentaar